Każdy kto uwielbia zdrową rywalizację, chętnie podejmuje nowe wyzwania, a w wolnym czasie gra w gry analogowe może zostać testerem najnowszych planszówek i łamigłówek. Wydawca nowych serii gier ogłasza rekrutację na testera. Mnóstwo świetnej zabawy, możliwość rozwinięcia nowych, cennych umiejętności, a przede wszystkim ogromne emocje są na wyciągnięcie ręki.
 
Rekrutacja na oficjalnego testera najnowszych gier planszowych i łamigłówek Empiku właśnie się rozpoczęła. Nabór trwa do 10 grudnia. Wydawca szuka 150 osób, które podejmą wyzwanie i rozegrają testowe partie z rodziną lub przyjaciółmi. Wystarczy wysłać wiadomość na adres: [email protected] zawierającą podstawowe dane: imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz minimum jeden link np. do strony internetowej bądź profilu w mediach społecznościowych, na którym pojawi się recenzja gry. Zgłoszenie jest bezpłatne. Testerem może zostać każdy, kto pasjonuje się grami analogowymi oraz prowadzi publiczny profil na jednym z kanałów społecznościowych (Instagram, Facebook), gdzie dzieli się pasją do rozrywki bez prądu. Do udziału w rekrutacji na testera zaproszone są także osoby prowadzące blogi poświęcone łamigłówkom i planszówkom oraz innym sposobom na ciekawe, wartościowe spędzanie wolnego czasu.
 
Do przetestowania są gry o różnym stopniu trudności, wszystkie przeznaczone dla dorosłych oraz dzieci powyżej 8 roku życia. Wśród nich znajdziemy takie, które z pewnością rozkręcą każdą imprezę. W „Avocado Smash!” liczy się refleks i spostrzegawczość. „Sumo Slam!” to gra zręcznościowa polegająca na rzucaniu zawodnikami sumo tak, aby zatrzymali się w jak najlepiej punktującym układzie i nie wypadli poza ring. „Nie przeszkadzać” wymaga od graczy podejmowania decyzji, co by zrobili w zilustrowanej na karcie sytuacji za zamkniętymi drzwiami. A w „Caffeine Hit!” – zawierającej w zestawie kubek do kawy wielokrotnego użytku – zawodnicy muszą zrobić „sałatkę punktową” zbierając karty z różnymi napojami i obniżając punktację przeciwnikom. „Wielki test z łamigłówek”, „Nope!”, „Zestaw najwspanialszych gier z całego świata” - te gry okażą się wyzwaniem dla młodszych i starszych. Sprawią, że cenny, rodzinny czas będzie spędzony w cudownej atmosferze i z mnóstwem radości.
 
Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected]. Rekrutacja potrwa do 10 grudnia.