ELEKTROMECHANIK

Typ oferty: Pełen etat | Lokalizacja: Trawniki

Jesteśmy jednym z najważniejszych wiodących producentów środków utrzymania czystości na rynku europejskim. Nasze produkty dostarczamy do największych międzynarodowych sieci handlowych.

Jesteśmy firmą rodzinną obecną na rynku od ponad 75 lat. Codziennie dokładamy starań, aby jak najlepiej sprostać potrzebom klientów i podnosić jakość oferowanych produktów użytku domowego i środków czyszczących.

Nasza centrala znajduje się w Belgii. Dwa centra produkcyjne zlokalizowane są we Francji i w Polsce (Trawniki, koło Lublina).

Aktualnie poszukujemy do zespołu w Trawnikach osoby na stanowisko ELEKTROMECHANIK

Jakie będą Twoje zadania?
• Wykonywanie przeglądów i remontów elektroenergetycznych zgodnie z planem remontów
• Bieżący nadzór nad elektrycznymi i energetycznymi urządzeniami produkcyjnymi i energetycznymi instalacjami pomocniczymi
• Codzienna kontrola stanu instalacji elektroenergetycznych
• Przygotowanie urządzeń pod kątem sprawności elektroenergetycznej do pracy w wydziałach produkcyjnych
• Regulacje i ustawienia w czasie pracy zgodnie z wymogami procesu i z zachowaniem zasad BHP
• Współpraca z kierownikiem zmiany

Jakie kompetencje są ważne na tym stanowisku?
• Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe
• Uprawnienia spawalnicze
• Uprawnienia „E” w zakresie dozoru, eksploatacji i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych
• Znajomość rysunku technicznego
• Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Odpowiedzialność i otwarcie na współpracę

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej
• Opiekę medyczną oraz możliwość korzystania z karty Multisport
• Dodatek stażowy wraz z dłuższą współpracą
• Przyjazną atmosferę pracy
• Możliwość udzielania się w akcjach charytatywnych oraz wspierających lokalną społeczność :)

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV wraz z odpowiednią klauzulą:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji w Nicols Poland Sp. z o.o.”

"Wyrażam zgodę*/ nie wyrażam zgody * na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Nicols Poland Sp. z o.o.”

 * niepotrzebne skreślić

Administratorem Państwa danych osobowych jest „Nicols Poland” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Trawnikach, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 000 - pokaż numer telefonu - 8, NIP: 712 - pokaż numer telefonu - 5, REGON: 430 - pokaż numer telefonu - , kapitał zakładowy: 5 524 925,00 zł.

Administrator wykorzystuje (przetwarza) dane osobowe w następujących celach:

1/ podjęcia działań zmierzających do zawarcia z Państwem umowy o pracę:
przez czas trwania rekrutacji oraz przez czas potrzebny do zawarcia umowy o pracę (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 b i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”)); Jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na wykorzystywanie podanych danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji, dane osobowe mogą być przetwarzane do czasu jej odwołania przez Państwa (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Administrator będzie żądać od Państwa podania danych osobowych wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy. Ponadto Administrator może żądać podania innych danych, jeżeli obowiązek ich podania wynika z odrębnych przepisów.

Podanie powyższych danych osobowych jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie wszelkich innych danych jest dobrowolne.

Jeżeli w odpowiedzi lub w załączonych przez Państwa dokumentach są zawarte inne dane, w tym dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia, o przynależności do związków zawodowych, poglądach politycznych) konieczna będzie odrębna Państwa zgoda na ich przetwarzanie.

2/ udowodnienia należytego wykonania ciążących na Administratorze obowiązków w zakresie przetwarzania danych osobowych (np. przekazania niniejszej informacji)
przez czas, w którym Administrator może ponieść konsekwencje prawne niewykonania obowiązku, np. otrzymać karę finansową od urzędów państwowych - zasadniczo 5 lat od dnia naruszenia prawa albo wystąpienia skutków naruszenia prawa - (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 f) RODO oraz art. 189g Kodeksu postępowania administracyjnego) i kolejne 3 miesiące;

3/ ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO prawnie uzasadniony interes) – do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń – dotyczy to roszczeń, które Państwo lub Administrator mogą w przyszłości formułować, np. w związku z przekazaniem nieprawdziwych informacji.

Nie podejmujemy zautomatyzowanych decyzji w oparciu o Państwa dane.

Dane możemy w niektórych przypadkach przekazać podmiotom przetwarzającym je w naszym imieniu - podmiotom świadczącym nam usługi, działającym na nasze zlecenie np. prawnikom, osobom prowadzącym usługi księgowe lub kadrowe (podstawa: prawnie uzasadniony interes pracodawcy).

Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

W szczególnych sytuacjach możecie Państw w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania przez Administratora danych osobowych, jeśli podstawą wykorzystania danych jest prawnie uzasadniony interes lub interes publiczny. W takiej sytuacji, po rozpatrzeniu wniosku, Administrator nie będzie już mógł przetwarzać danych osobowych objętych sprzeciwem na tej podstawie, chyba że wykaże, iż istnieją:
1/ ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania danych, które według prawa uznaje się za nadrzędne wobec interesów, praw i wolności osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
lub 2/ podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeń.

Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, której udzieliliście.
Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania pomiędzy jej udzieleniem i wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody można przesłać na adres wskazany poniżej (kontakt i informacje).
Brak zgody lub jej wycofanie, nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania Państwa, a także nie będzie powodować wobec Państwa jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

Macie Państwo prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), jeżeli uważacie, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.

Nasze dane kontaktowe: „Nicols Poland” sp. z o.o. w Trawnikach (21-044 Trawniki).

Polub nas na facebook

x

Szanowny Czytelniku!

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych, dzięki czemu otrzymujesz:

Lepszą jakość strony. Możemy dostosowywać treści pasujące do poszczególnych grup odbiorców.

Reklam jest mniej i są bardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki reklamom finansujemy nasz rozwój, dzięki czemu nasz serwis nie wymaga opłat

Twoje dane są u nas bezpieczne.Zgodę na przetwarzanie danych możesz wycofać w każdej chwili na stronie Polityka Prywatności.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych będziemy my, tj. spółka ITLU Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie oraz nasi Partnerzy (reklamodawcy).

Szczegółowe informacje na temat celów przetwarzania

  • w naszych celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie, w celach badań analitycznych w celach marketingowych, w celach dokonywania analiz i badania ruchu na stronach, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych usług, w celu dochodzenia praw i roszczeń (podstawa: nasz prawnie uzasadniony interes),
  • w celach marketingowych naszych partnerów-reklamodawców, polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie, w celach badań analitycznych w celach marketingowych (podstawa: Twoja zgoda).

Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.

Twoje prawa

Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych możesz ją zawsze cofnąć.

Przysługuje Ci też prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich sprostowania, usuwania, prawo do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu, prawo do ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień przeczytasz tutaj.

* Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje.