Monter izolacji termicznej ciepłochronnej / Blacharz

Typ oferty: Pełen etat | Lokalizacja: Francja

Dla naszych klientów, trzech francuskich firm działających w branży izolacyjnej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ

Zakres obowiązków:

Praca na zakładach chemicznych lub cukrowniach: montaż i demontaż izolacji ciepłochronnych na rury (wełna, łupki), zakładanie blachy. Mile widziana znajomość izolacji zimnochronnych (Armaflex).

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku  (mile widziane na kontraktach zagranicznych);
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego oraz auto na wyjazd;
  • Dobra znajomość izolacji ciepłochronnych i mile widziana zimnochronnych;
  • Doświadczenie przy pracy z blachą
  • Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy).

 Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia - od 11,30 € brutto oraz dietę wyżywieniową 9,75 € netto za dzień roboczy.
  • Dofinansowanie do kosztów zjazdów do Polski co 3 miesiące w wysokości 220 €, kilometrówkę dla osób zmotoryzowanych;
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem (0 81) 532 24 32 lub o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Oferta pracy tymczasowej,
Licencja Agencji nr 1954.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest In Temporis Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie (20-410) przy ul. 1-go Maja 16A, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. Jeżeli jest Pani/Pan kandydatem na pracownika informujemy, że podanie danych, o których mowa w przepisach prawa (przede wszystkim art. 22(1) Kodeksu Pracy), jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji. Mimo to ich nieprzekazanie może nam utrudnić kontakt z Panią/Panem, przeprowadzenie rekrutacji i zaproponowanie Pani/Panu ofert pracy w przyszłości. Jeżeli zaś jest Pani/Pan kandydatem na współpracownika na podstawie umowy prawa cywilnego informujemy, że podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych lub nieudzielenia zgód będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych i ofert w przyszłości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu wzięcia udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu lub innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych Spółki i kontaktowanie się ze mną w formie email/sms/mms.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych Spółki i kontaktowanie się ze mną telefonicznie.

Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu:

  • realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego – w przypadku kandydatów na pracowników - w oparciu o obowiązujące przepisy oraz – w każdym przypadku – w oparciu o Pani/Pana zgodę (art. 6 ust 1 lit. a oraz c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych 2016/679/WE, dalej: RODO);
  • przyszłych rekrutacji na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
  • profilowania, którego celem jest kierowanie do Pani/Pana ofert pracy odpowiadających Pani/Pana kwalifikacjom. Podstawę stanowi tu nasz prawnie uzasadniony interes – przyspieszenie i usprawnienie procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
  • przekazania do innych podmiotów z grupy Administratora (dalej: Grupa) wymienionych poniżej w celu wsparcia i usprawnienia procesu rekrutacji, na podstawie naszego prawnie usprawiedliwionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
  • przesyłania informacji handlowych lub zachęcania do wzięcia udziału w interesujących Panią/Pana rekrutacjach i skorzystania z usług oferowanych przez Spółkę lub przez Grupę na podstawie Pani/Pana zgody. Wybór formy kontaktu należy do Pani/Pana (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
  • dochodzenia i obrony przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dane osobowe będą przechowywane przez następujące okresy: w odniesieniu do bieżącej rekrutacji: 12 miesięcy od dnia zamknięcia procesu rekrutacyjnego , w odniesieniu do przyszłych rekrutacji lub marketingu: 36 miesięcy od wyrażenia zgody albo do momentu jej wycofania, zależnie od tego co nastąpi pierwsze. W pozostałych przypadkach przez okres przedawnienia roszczeń lub tak długo jak istnieje nasz interes prawny, chyba że wniesie Pani/Pan uzasadniony sprzeciw wobec takiego przetwarzania.

Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych będą nasi upoważnieni współpracownicy, nasi klienci, czyli firmy na rzecz których pośredniczymy w znalezieniu personelu, nasi dostawcy usług informatycznych oraz podmioty wspierające nas w procesach rekrutacji lub marketingu, w tym spółki z Grupy wskazane poniżej.

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do Pani/pana danych, w tym uzyskania kopii, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia (gdy podstawą jest zgoda, a dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany), prawo do tego by nie podlegać decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, lub ograniczenia przetwarzania danych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego można ją w każdym momencie wycofać (również w zakresie poszczególnych form kontaktu z Panią/Panem). Wycofanie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Może też Pani/Pan wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, jeżeli przetwarzamy je na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, czyli art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Po wniesieniu sprzeciwu nie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana danych, chyba że wykażemy istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw nadrzędnych wobec Pani/Pana interesów, praw i wolności lub podstaw do dochodzenia lub obrony roszczeń. Aby wycofać zgodę, skorzystać z innych praw lub wyjaśnić jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące przetwarzania danych, prosimy o e-mail na adres: [email protected]

Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uzna Pani/Pan, że przetwarzając dane osobowe naruszamy przepisy, ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Naszą Grupę tworzą spółki:

In Temporis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie ( 20-410 ) przy ul. 1-go Maja 16A

Novalis Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie (20-410) przy ul. 1-go Maja 16A

Plus Kadra Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (97-200) przy ul. Bartosza Głowackiego 1 lok. 12.

Polub nas na facebook

x

Szanowny Czytelniku!

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych, dzięki czemu otrzymujesz:

Lepszą jakość strony. Możemy dostosowywać treści pasujące do poszczególnych grup odbiorców.

Reklam jest mniej i są bardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki reklamom finansujemy nasz rozwój, dzięki czemu nasz serwis nie wymaga opłat

Twoje dane są u nas bezpieczne.Zgodę na przetwarzanie danych możesz wycofać w każdej chwili na stronie Polityka Prywatności.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych będziemy my, tj. spółka ITLU Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie oraz nasi Partnerzy (reklamodawcy).

Szczegółowe informacje na temat celów przetwarzania

  • w naszych celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie, w celach badań analitycznych w celach marketingowych, w celach dokonywania analiz i badania ruchu na stronach, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych usług, w celu dochodzenia praw i roszczeń (podstawa: nasz prawnie uzasadniony interes),
  • w celach marketingowych naszych partnerów-reklamodawców, polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie, w celach badań analitycznych w celach marketingowych (podstawa: Twoja zgoda).

Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.

Twoje prawa

Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych możesz ją zawsze cofnąć.

Przysługuje Ci też prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich sprostowania, usuwania, prawo do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu, prawo do ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień przeczytasz tutaj.

* Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje.